Media

#Przegląd Prasy | Modern Touch

Najnowsza kolekcja jesień-zima 2021 została stworzona z myślą o wolności, niezależności i wygodzie - więcej na ten temat możemy przeczytać w artykułach redakcji Elle i Zwierciadło.

PIĘKNO KONSTRUKCJI | KOLEKCJA SOLAR F/W 2021/22

Moda z minimalistyczną architekturą w tle – tak prezentujemy sezon jesienno-zimowy, zestawiając modernistyczną formę budynków ze szlachetnymi krojami ubrań. Harmonia kompozycji podkreśla zainteresowanie sztuką – jedną z wiodących inspiracji Solar. Punktem styku tych dziedzin jest konstrukcja.

#PRZEGLĄD PRASY | Jesienna odsłona linii Weekend

Komfort i wygoda w szlachetnym wydaniu - właśnie tym charakteryzuje się nowa odsłona lini SOLAR Weekend. O kolekcji możemy przeczytać w najnowszym wydaniu Elle. Linii Weekend przygląda się również redakcja magazynu Zwierciadło, umieszczając ją wśród najciekawszych propozycji na jesień. Cały artykuł do przeczytania tutaj.

Jesienna odsłona #SolarWeekend | Miękkość, wygoda i nonszalancja

Skandynawskie pojęcie hygge, nawiązujące do poczucia harmonii i nastrojowości, na dobre rozgościło się w naszych wnętrzach – teraz czas na modę. Zainspirowana nim kolekcja kapsułowa Weekend to ukłon w stronę wygody i nonszalancji.

#PrzeglądPrasy | Desert Sun

W kolekcji SOLAR DESERT SUN odnajdziemy inspiracje naturą, stonowane kolory i minimalistyczne kroje. Balans między elegancją a swobodą. Więcej o kolekcji możemy przeczytać w majowych ukazaniach TWÓJ STYL, PANI, ELLE.