Media

Srebrna tafla wody: festiwalowe gadżety

Już od dekady muzyka, pod batutą Leszka Możdżera, niesie się ponad taflą Jeziora Strzeszyńskiego w Poznaniu. Enter Enea Festival, który odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia, obchodzi okrągłe, 10-te urodziny.

Solar, który już od 9 edycji przygotowuje okolicznościowe gadżety, świętuje razem z festiwalem przenosząc srebrne zwierciadło wody na plecak i malując okręgi na eleganckiej apaszce utrzymanej w czarno-białej kolorystce.

Festiwalowe gadżety w sprzedaży online i w sklepach stacjonarnych.

Za kulisami sesji wizerunkowej jesień/zima 20/21

Tradycyjnie Solar zaplanował start sezonu na początek sierpnia, ale już nie tak tradycyjna będzie nowa odsłona marki. Odchodząc od konwencji i sezonowej szarości Solar – i w kolekcji, i na zdjęciach z sesji wizerunkowej – stawia na kolor. Róż, amarant, błękit, lazur, odcienie khaki, miodowe nuty przeplatają się z pastelami, kontrastują z czernią i bielą.  Modele z kolekcji czerpią inspirację z natury, korespondują z kwiecistym schyłkiem lata, z melancholijnymi odcieniami jesiennego nieba. Stylizacje, sfotografowane na kolorowych tłach, są reinterpretacją stylu retro, pełną teatralności zabawą z modą i trendami.

Zapraszamy na reportaż zza kulis sesji. Autorem zdjęć wizerunkowych jest Łukasz Pukowiec, zapozowała mu Maria Marecka. Backstage sfotografował Mateusz Grzelak.

PIERWSZE NOWOŚCI Z KOLEKCJI JUŻ W SPRZEDAŻY: KUP TUTAJ.

Miejskie lato: Solar na łamach Twojego STYLU

Tego lata zgłębiaj i odkrywaj miejskie przestrzenie, a modele z letniej kolekcji Solar będą Ci towarzyszyć w każdych okolicznościach. Eksplorując nieznane, otul się w zwiewne tkaniny i kobiece fasony w energetycznych odcieniach. Łącz wygodę i efektowne kroje!   

O kolekcji Solar na łamach Twój STYL

Na łamach drukowanego wydania Twojego Stylu przeczytacie o trendach w kolekcji wiosna/lato 2020.

Solar na łamach Zwierciadło online

O tym, jak wykonać maseczkę ochronną z apaszki, chustki czy szalika przeczytacie na łamach Zwierciadła. Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego na naszym kanale YouTube.

Slava Yurthev Copyright