Media

#Nowe_retro na łamach PANI

Lektura obowiązkowa - kompendium wiedzy na temat jesienno-zimowej odsłony SOLAR.

Nic do ukrycia. Kolekcja Solar na łamach Zwierciadło.pl

W tym sezonie kurtki i płaszcze wychodzą... na przód. Dosłownie (zgodnie ze swoją rolą) i w przenośni - stają się pełnoprawnym elementem stylizacji. O selekcji trendów tej jesieni przeczytacie na łamach Zwierciadło.pl - kliknij w link. 

Nowe retro. O kolekcji Solar w prasie online

Co będzie modne w tym sezonie? Redakcja Glamour poszukuje odpowiedzi w jesiennej kolekcji Solar. Krata, pepita, kowbojskie inspiracje i fasony retro - sukienki o krótszych krojach i zaznaczona linia ramion w marynarce. Zapraszamy do lektury - LINK.

Sesja wizerunkowa w najnowszym numerze PANI

W najnowszym numerze magazynu PANI pojawiły się zdjęcia z sesji wizerunkowej #Impresje, którą rozpoczynamy sezon jesień/zima 20/21. Przed obiektywami Łukasza Pukowca i Mateusza Grzelaka stanęła modelka Maria Marecka z ModelPLUS.

Zdjęcia wizerunkowe w Twoim Stylu!

Moda rządzi się swoimi prawami - polega na uchwyceniu zmienności, ale utrzymaniu jej w charakterystycznym dla marki nurcie. Sesja wizerunkowa na nowy sezon różni się od poprzednich, ale wpisuje się w wartości marki Solar. Najnowszy numer magazynu Twój STYL prezentuje zdjęcia kolażowe z sesji #Impresje, autorstwa Łukasza Pukowca i Mateusza Grzelaka, którym zapozowała Maria Marecka.

Slava Yurthev Copyright