Moda

RAJSKIE PTAKI

Różowe włosy, oczy obrysowane granatową kredką, usta pomalowane intensywnie na czerwono. Wyrazisty róż na policzkach, dużo kolorowej biżuterii. Na głowie kapelusz, w dłoni laska, na ramieniu boa. Eklektyzm i feeria barw. Oto rajskie ptaki blogosfery, dla których wiek nie ma znaczenia. Liczy się moda. I dobra zabawa.

Design

NATURALNY WZÓR

Kwiaty i roślinne motywy zdobią nie tylko ubrania, ale też naczynia, meble, a nawet samochody. Nadruki z egzotycznymi owocami i rozłożystymi liśćmi palmy jeszcze niedawno kojarzone z wakacyjną walizką, dziś śmiało wkraczają do przestrzeni biurowej – od garderoby po okładki notatników.

Kultura

LITERACKIE WNĘTRZE

Księgarnia Carturesti Carusel to obowiązkowy punkt na mapie Bukaresztu. Podczas spaceru po stolicy Rumunii, nasz wzrok przykuje najpierw piękny XIX-wieczny budynek przy ulicy Strada Lipscani 55 z przejrzystą witryną. A to tylko kuszące zaproszenie do środka.

Moda

Miejskie safari

W tym sezonie obok fotografii z kampanii pojawia się również sesja edytorialowa z udziałem Hani Koczewskiej. Modelkę sfotografował Staszek Boniecki w naturalnej scenerii ogrodu botanicznego.

Design

ZIELONE INSPIRACJE

Hodowla kwiatów to nowe miejskie hobby spragnionych naturalnej zieleni mieszkańców miast. Bujne monstery, wytrzymałe sukulenty o pięknych formach i zwisające dumnie z sufitów makramy coraz częściej zdobią wnętrza naszych mieszkań.