SOLAR W MAGAZYNIE HARPER'S BAZAAR

FORMA I KOLOR. W sezonie S/S 2018 Solar podąża za najnowszymi trendami. Tym razem projektanci marki postawili na intensywne kolory i zaskakujące printy. Wiosenna kampania, w której występuje zjawiskowa Julia Banaś sprawia, że już nie możemy doczekać się nadchodzącej pory roku.

SOLAR W MAGAZYNIE TWÓJ STYL

Jak co sezon projektanci marki Solar zadbali o najmniejszy szczegół nowej kolekcji. Wysublimowana sceneria sesji, szlachetna uroda topmodelki Julii Banaś i nowoczesne formy ubrań tworzą spójną, awangardową całość. Każdy jej detal cieszy oko.

SOLAR W MAGAZYNIE GLAMOUR

KLASYKA I AWANGARDA. Marka Solar z powodzeniem łączy dwa światy. Jeden to szykowna klasyka, drugi - energetyczny casualowy styl. Nowości na sezon wiosna - lato 2018 w obiektywie Bartka Wieczorka prezentuje polska top modelka Julia Banaś.

SOLAR W MAGAZYNIE URODA ŻYCIA

Energetyczna i magnetyczna - KOBIETA SOLAR. Kolekcja marki Solar na sezon S/S 2018 zapowoada się energetyzująco. Wiosną pokochamy botaniczne printy, odważne kolory i niebanalne fasony. Twarzą kampanii po raz kolejny została piękna top modelka Julia Banaś.

SOLAR W MAGAZYNIE ZWIERCIADŁO

W sezonie wiosna/lato 2018 SOLAR proponuje fuzję intensywnych barw oraz eleganckiego stylu. Tej wiosny postawmy na kolory, które ożywią naszą garderobą i dadzą zastrzyk energii.