Wyglądasz kwitnąco! Kolekcja wiosna / lato 2019

< wróć do bloga

22s_1_

Wyglądasz kwitnąco! Kolekcja wiosna / lato 2019

Najnowsza kampania Solar to zaproszenie do wiosennego ogrodu, w którym kwitną najpiękniejsze gatunki kwiatów. Polne rośliny i złociste słoneczniki tworzą tło dla energetycznej kolekcji na wiosnę i lato 2019. To będzie wyjątkowo barwny sezon.

Błękit, pastelowy róż i soczysta zieleń – tymi kolorami Solar obwieszcza oficjalny początek wiosennego sezonu. W zwiastującej go kampanii naturalność kwiatów łączy się ze świeżością intensywnych odcieni – tutaj wszystko kwitnie. W rolę nowoczesnej romantyczki wcieliła się Hanna Sørheim. Norweska modelka o subtelnej urodzie ma na koncie kampanie i lookbooki dla Superdry, Hilfiger Denim, Paul Smith i marki biżuterii David Yurman. W jej portfolio widnieją edytoriale dla takich magazynów jak „Allure”, „Marie Claire”, „Vogue”, „L'officiel”, „Elle” i „Harper's Bazaar”. Eteryczna modelka pojawiła się też na wybiegach marek JW Anderson, Mark Fast i Christopher Kane.

 

Hanna Sørheim stanęła przed obiektywem Łukasza Pukowca. Mieszkający w Londynie polski artysta fotografował modelki i gwiazdy, jak Isabelle Huppert, a jego zdjęcia pojawiły się w kultowych magazynach poświęconych modzie, jak „Vogue”, „Numero” czy „Dazed & Confused”. W kampanii Solar fotograf ukazał plan zdjęciowy jak wiosenną łąkę: Punktem wyjścia prezentacji naszej najnowszej kolekcji są kwiaty. To nie tylko motyw silnie kojarzony z wiosną, ale też element rozpoznawalny marki Solar. W tym sezonie akcent florystyczny pojawił się na ubraniach i w scenografii, a lekki i świeży efekt finalny to wielka zasługa zdolnego fotografa i delikatnej urody Hanny Sørheim – wyjaśnia Aleksandra Danel, Wiceprezes Zarządu Solar Company S.A.

< wróć do bloga