DOSTAWY

Z uwagi na duży wolumen zamówień czas dostawy może ulec wydłużeniu. Przepraszamy za niedogodności.

Darmowa dostawa - wszytskie zamówienia opłacone z góry (przelewem, Dotpay i Paypo) wyślemy gratis* Darmowe zwroty i wydłużony do 30 dni czas na zwrot. Więcej>

*nie dotyczy zamówień za pobraniem

Koszt wysyłki

 1. Dostawa zamówionego towaru w zależności od wyboru Klienta może nastąpić za pośrednictwem:
  • Przesyłki kurierskiej – 12 złotych
  • Paczkomatu - 12 złotych
  • Przesyłki kurierskiej za pobraniem – 20 złotych
  • Odbioru osobistego w salonie Solar – 0 złotych (usługa czasowo niedostępna) Usługa niedostępna w sklepach outletowych. Odbiór przesyłki za pobraniem możliwy po uiszczeniu opłaty za zamówienie w kasie sklepu. 
 2. Koszt wysyłki dla każdej z w/w opcji jest stały bez względu na wymiary i wagę paczki.
 3. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
 4. Wysyłka towaru, w przypadku przesyłek kurierskich, realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost Express Sp. z o.o.
 5. Dla Zamówień o wartości od 399 zł, opłaconych z góry (przelewem tradycyjnym, lub szybkim przelewem internetowym - Dotpay), doręczanych kurierem pod wskazany adres przesyłka jest gratis.

Realizacja zamówienia i dostawa dla przesyłek z odbiorem osobistym w salonie Solar 

 1. Łączny czas realizacji zamówienia uwzględniający wysyłkę i dostawę do sklepu wynosi do 5 dni roboczych. Termin ten liczony jest od dnia odnotowania wpłaty za zamówienie. Klient otrzyma informację mailową o nadaniu paczki oraz mailową i smsową o dostarczeniu przesyłki do wybranego sklepu.
 2. Przesyłka oczekuje na odbiór w sklepie przez 7 dni. Przy odbiorze prosimy o posiadanie potwierdzenia zamówienia (wydruk zamówienia, treść maila, smsa) lub numeru zamówienia.

Realizacja zamówienia i dostawa dla przesyłek paczkomatowych 

Wysyłka towaru zostanie zrealizowana w czasie do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta.

 1. Łączny czas realizacji zamówienia uwzględniający wysyłkę do klienta wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Status realizacji dostawy Klient może śledzić za pośrednictwem e-maila wysyłanego na adres Klienta w momencie przekazania przesyłki do rąk kuriera.
 2. Szczegółowe warunki dostawy znajdują się na stronie https://inpost.pl/ 
Realizacja zamówienia i dostawa dla przesyłek kurierskich

Wysyłka towaru zostanie zrealizowana w czasie do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, a w przypadku wyboru opcji dostawy za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia.

 1. Łączny czas realizacji zamówienia uwzględniający wysyłkę do klienta wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Status realizacji dostawy Klient może śledzić za pośrednictwem e-maila wysyłanego na adres Klienta w momencie przekazania przesyłki do rąk kuriera.
 2. Szczegółowe warunki dostawy znajdują się na stronie https://inpost.pl/ .

 

Slava Yurthev Copyright