Dostawy
DOSTAWY

Koszt wysyłki

 1. Dostawa zamówionego towaru w zależności od wyboru Klienta może nastąpić za pośrednictwem:
 • Przesyłki kurierskiej – 12 złotych
 • Przesyłki kurierskiej za pobraniem – 20 złotych
 1. Koszt wysyłki dla każdej z w/w opcji jest stały bez względu na wymiary i wagę paczki.
 2. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
 3. Wysyłka towaru realizowana jest za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL Polska.

 Promocja “przesyłka gratis dla zamówień od kwoty 499 PLN”

 1. Promocja pod nazwą „przesyłka gratis” zwana dalej promocją jest organizowana przez firmę Solar Company S.A. od godziny 00:01 w dniu 5.08.2016 roku i trwa do odwołania. Z promocji mogą skorzystać Klienci Sklepu Internetowego, którzy złożą zamówienia w czasie trwania promocji za pośrednictwem strony internetowej: www.solar.com.pl
 2. Promocja dotyczy zamówień o łącznej kwocie minimum 499 zł.
 3. Promocja dotyczy zamówień opłaconych z góry: przy wyborze płatności online (Dotpay) oraz przelewem bankowym. Promocja nie obejmuje zamówień przy wyborze płatności za pobraniem (gotówką do rąk kuriera), której koszt wynosi 20 zł.
 4. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień realizowanych w Polsce.

Realizacja zamówienia

Wysyłka towaru zostanie zrealizowana w czasie do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, a w przypadku wyboru opcji dostawy za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia.

Dostawa

 1. Łączny czas realizacji zamówienia uwzględniający wysyłkę i dostawę do klienta wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Status realizacji dostawy Klient może śledzić za pośrednictwem e-maila wysyłanego na adres Klienta w momencie przekazania przesyłki do rąk kuriera.
 2. Kurier doręczający przesyłkę kontaktuje się telefonicznie z Klientem celem ustalenia dogodnego terminu dostarczenia przesyłki.
 3. Szczegółowe warunki dostawy znajdują się na stronach www.dhl.com.pl .

Ubezpieczenie paczek

 1. Zgodnie z umową firma DHL Polska Sp. z o.o. ponosi pełną odpowiedzialność za każdą paczkę oznaczoną listem przewozowym do wartości 500 złotych. W przypadku zamówienia Towaru o wartości powyżej tej kwoty, koszt ubezpieczenia dodatkowego w firmie HDI Asekuracja T.U. SA zostanie poniesiony przez Solar Company S.A.
 2. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z naszą Infolinią.