Dostawy
DOSTAWY

 Koszt wysyłki

 1. Dostawa zamówionego towaru w zależności od wyboru Klienta może nastąpić za pośrednictwem:
  • Przesyłki kurierskiej – 12 złotych
  • Przesyłki kurierskiej za pobraniem – 20 złotych
  • Odbioru osobistego w salonie Solar – 0 złotych (usługa dostępna we wszystkich sklepach firmowych na terenie Polski oraz wybranych sklepach franczyzowych, lista sklepów dostępna tutaj). Usługa niedostępna w sklepach outletowych. 
 2. Koszt wysyłki dla każdej z w/w opcji jest stały bez względu na wymiary i wagę paczki.
 3. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
 4. Wysyłka towaru, w przypadku przesyłek kurierskich, realizowana jest za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL Parcel Polska Sp. z o.o.
 5. Dla Zamówień o wartości od 499 zł, opłaconych z góry (przelewem tradycyjnym, lub szybkim przelewem internetowym - Dotpay), doręczanych kurierem pod wskazany adres przesyłka jest gratis.
  .

 

Realizacja zamówienia i dostawa dla przesyłek z odbiorem osobistym w salonie Solar

 1. Łączny czas realizacji zamówienia uwzględniający wysyłkę i dostawę do sklepu wynosi do 5 dni roboczych. Termin ten liczony jest od dnia odnotowania wpłaty za zamówienie. Klient otrzyma informację mailową o nadaniu paczki oraz mailową i smsową o dostarczeniu przesyłki do wybranego sklepu.
 2. Przesyłka oczekuje na odbiór w sklepie przez 7 dni. Przy odbiorze prosimy o posiadanie potwierdzenia zamówienia (wydruk zamówienia, treść maila, smsa) lub numeru zamówienia.

Realizacja zamówienia i dostawa dla przesyłek kurierskich

Wysyłka towaru zostanie zrealizowana w czasie do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, a w przypadku wyboru opcji dostawy za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia.

 1. Łączny czas realizacji zamówienia uwzględniający wysyłkę i dostawę do klienta wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Status realizacji dostawy Klient może śledzić za pośrednictwem e-maila wysyłanego na adres Klienta w momencie przekazania przesyłki do rąk kuriera.
 2. Dzień przed doręczeniem klient otrzyma sms z informacją o planowanym doręczeniu oraz możliwością przekierowania paczki do DHL Parcel Shop w celu samodzielnego odbioru przez klienta. Lista wszystkich dostępnych punktów DHL Parcel Shop dostepne jest na stronie https://parcelshop.dhl.pl/mapa .
 3. Szczegółowe warunki dostawy znajdują się na stronach www.dhl.com.pl .

Ubezpieczenie paczek

 1. Zgodnie z umową firma DHL Parcel Polska Sp. z o.o.  ponosi pełną odpowiedzialność za każdą paczkę oznaczoną listem przewozowym do wartości 500 złotych. W przypadku zamówienia Towaru o wartości powyżej tej kwoty, koszt ubezpieczenia dodatkowego w firmie HDI Asekuracja T.U. SA zostanie poniesiony przez Solar Company S.A.
 2. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z naszą Infolinią.