Poznaj nas

Sukcesem zawodowym jest ciągły samorozwój. Nie ważne, jak nazywa się stanowisko, ważne co i jak się wykonuje. Odpowiadam za wizerunek sklepów w sieci, aranżację przestrzeni sklepów. Wyzwaniem jest wielość zadań, ale dzięki temu sprawdzam samą siebie.

ANETA,
Menedżer Działu Visual Merchandisingu, w Solar od 2006r.

Rozwój i udział w nowych projektach w dużej mierze decydują o moim długim stażu pracy. Kolejne zadania, przyjazna atmosfera i otoczenie ambitnych ludzi bardzo mnie motywują. Wartością dodaną jest bliskość trendów i mody czyli przeplatanie się obowiązków zawodowych z moją pasją.

RENATA,
Menedżer Sieci Sklepów, w Solar od 1999r.

Odpowiadam za zarządzanie siecią zewnętrzną i franczyzową w Polsce i za granicą. Dynamiczne środowisko pracy i zróżnicowana baza Partnerów, wymaga ode mnie szybkiego działania, często poza przyjętymi schematami. Ktoś powiedział: firma może być tak dobra jak jej pracownicy, liczby nie mówią, nie analizują, ludzie tak - szczerze w to wierzę.

KATARZYNA,
Menedżer Sieci Zewnętrznej i Franczyzowej, w Solar od 2007r.

PRACA ZESPOŁOWA

Organizuję i koordynuję pracy 24 osobowego zespołu, który zajmuje się dystrybucją do sklepów własnych i kontrahentów sieci zewnętrznej towaru produkowanego zagranicą. Za swój sukces uważam awans na obecne stanowisko i godzenie pracy z macierzyństwem.

AGNIESZKA,
Kierownik Działu Kolekcji Zagranicznej, w Solar od 2001r.

KREATYWNOŚĆ

ZMIANA

To dla mnie duża satysfakcja, że obecnie kieruję sklepem, w którym w 2008 roku zaczęłam moją przygodę z SOLAR. Zadowolenie Klientów z obsługi, ich wieloletnie zaufanie i fakt że mogę spełniać się zawodowo, równocześnie godząc pracę z macierzyństwem są dodatkowymi powodami o dumy.

MONIKA,
Menedżer Sklepu, w Solar od 2008r.

ROZWÓJ

Zarządzam pracą Zespołu, który dba o wizerunek, reklamę i komunikację marki – na zewnątrz i do wewnątrz organizacji. Cenię pracę w SOLAR za ciągłe zmiany i zaufanie w możliwości pracownika. Największym wyzwaniem jest wielozadaniowość – moim zdaniem, to istota pracy w SOLAR – jest to dość wymagające, ale też cenne i nieustannie rozwijające.

ANNA,
Menedżer Działu Public Relations, w Solar od 2006r.

CW mojej pracy najbardziej lubię ludzi, atmosferę i różnorodność obowiązków! Równocześnie wielość zadań i pogodzenie trybu pracy z życiem rodzinnym uważam za największe wyzwanie, ale i mój sukces.

ANNA,
Menedżer ds. Rozwoju i Eksploatacji Sieci Sklepów Własnych, w Solar od 2005r.

ATMOSFERA

Zarządzam systemem klasy ERP oraz innymi systemami technologii internetowej wspierającymi działalność firmy. Podczas wdrażania systemu ERP, miałem możliwość współtworzenia wielu procesów wspierających i usprawniających funkcjonowanie łańcucha dostaw oraz pracę magazynu – to było bardzo budujące doświadczenie.

PAWEŁ,
Specjalista ds. Administrowania Systemami IT, w Solar od 2008r.

RÓWNOWAGA

<wróć