Poznaj nas

#ZMIANA

Wyzwaniem jest wielość zagadnień, od tych stricte technicznych związanych z branżą IT, po kreacyjne związane z tworzeniem tzw. contentu i komunikacją w Internecie. Z kolei rozwój platformy internetowej , a co za tym idzie – wzrost sprzedaży w kanale on-line uważam za swój największy zawodowy sukces

MARTA,
Menedżer ds. E-commerce, w Solar od 2008r.

#KREATYWNOŚĆ

Projektuję rzeczy, który następnie stają się częścią kolekcji Solar na dany sezon. Cenię sobie ludzi z którymi pracuję, dobrą atmosferę, kreatywność, możliwość tworzenia, rozwoju i samodoskonalenia. Moim sukcesem jest zdobyte doświadczenia Projektanta odzieży i dodatków, a także godzenie życia prywatnego z zawodowym.

ANNA,
Projektant/ Koordynator Działu, w Solar od 2008r.

Moja praca polega na omówieniu projektu z Projektantem i tworzeniu szablonów według tego projektu do pierwszego przeszycia wzoru. Wyzwaniem jest udana współpraca i szybkie tempo pracy, a także dobra konstrukcja wzoru, tak żeby po uszyciu leżał on idealnie.

BARBARA,
Konstruktor odzieży, w Solar od 2000r.

#RÓWNOWAGA

Doradzam Klientkom, jak wybrać stylizacje, służę radą i wsparciem dla zespołu; jako dekorator dbam o układ szaf, gablot i manekinów. Moda, stylizacje, materiały – cieszę się, że mam z tym stały kontakt. Praca na stanowisku Doradcy Klienta to dla mnie zaszczyt, prestiż i duma.

ANNA,
Doradca Klienta, w Solar od 2013r.

Uwielbiam mój tryb pracy – możliwość odpowiadania na wiele pytań, dyskusje i wymianę informacji na rożnych szczeblach struktury firmy; podróżowanie po miastach i wykonywanie wielu zadań jednocześnie.

AGATA,
Menedżer ds. Regionu, w Solar od 2009r.

#ROZWÓJ

Lubię pracę w SOLAR za szansę na rozwój, stabilizację i panującą atmosferę. Czuję, że doceniono moje umiejętności sprzedażowe i zaufano poprzez zlecanie mi dodatkowych zadań mających na celu sprzedażowe wsparcie innych zespołów. To jest bardzo budujące.

AGNIESZKA,
Doradca Klienta, w Solar od 2005r.

Cenię sobie wyzwania, ciekawe perspektywy i wspaniałą atmosferę, jaką daje mi praca tutaj. Sukcesem jest znalezienie się w przestrzeni, w której mogę realizować się artystycznie, a wyzwaniem zawodowym szukanie rozwiązań poza schematami.

URSZULA,
Menedżer Działu Architektury, w Solar od 2007r.

Do moich obowiązków należy nadzór, racjonalizacja wykorzystania oraz optymalizacja kosztów obsługi floty samochodowej firmy. Cenię sobie, że pracując od 1997 r. byłem świadkiem i uczestnikiem rozwoju firmy SOLAR, od małej firmy odzieżowej, aż po znanego i cenionego producenta odzieży damskiej.

JAKUB,
Specjalista ds. Floty, w Solar od 1995r.

Uczestniczę w każdym procesie logistycznym związanym z dystrybucją gotowych produktów, które powstają w Polsce. Wspólne realizowanie celów z jednoczesnym ustaleniem priorytetów ich wykonania jest największym wyzwaniem w mojej pracy. Cieszę się, że dano mi szansę na wprowadzenie wielu usprawnień w przestrzeni magazynu.

JAKUB,
Kierownik Działu Kolekcji Szytej Krajowej, w Solar od 2008r.

#ATMOSFERA

SOLAR przyciąga ludzi, którzy wykonują swoje obowiązki z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na atmosferę pracy. Od samego początku firma inwestowała w mój rozwój. Codziennym wyzwaniem jest współpraca z ludźmi o różnej osobowości i temperamencie, wypracowywanie kompromisów między nimi i pomimo dzielących ich różnic wspólne tworzenie coraz lepszych kolekcji.

URSZULA,
Menedżer Projektu, Koordynator Działu Projektowego, w Solar od 2005r.

#PRACA_ZESPOŁOWA

<wróć

Slava Yurthev Copyright