O NAS

Początki marki Solar, która jest obecna na polskim rynku już od ponad trzech dekad, wiążą się z marzeniami o dalekich podróżach. Jednym z rezultatów wyjazdu do Indii była chęć podarowania kobietom czegoś pięknego – doskonałej jakości ubrań. W 1989 roku trzech współwłaścicieli przekuło inspiracje w stworzenie marki modowej. Od tego momentu do dzisiaj, z myślą o naszych klientkach, współtworzymy historię polskiej mody.

Bez względu na pojawiające się trendy i zmienne warunki rynkowe, nasze idee pozostają nienaruszone. Na pierwszym miejscu stawiamy rozwój, zarówno marki, jak i naszych pracowników. Tylko przez zapewnienie bezpieczeństwa pracy i możliwości osobistego rozwoju, może powstać twórcza atmosfera. Taka panuje u nas od zawsze. W naszym zespole jest wiele wyjątkowych osób, które od kilkunastu lat wkładają serce i talent w to, by w ręce kobiet trafiały doskonałe kolekcje. Ta praca została doceniona przez branżę mody i biznesu – otrzymaliśmy m.in. statuetki Doskonałości Mody „Twojego Stylu”, wyróżnienie „Diamenty Forbesa” i kilkakrotnie nagrodę „Laur Klienta” przyznawaną przez konsumentów. Te wyróżnienia, jak i przyznawane nam nagrody "Gwiazda Jakości Obsługi", jeszcze bardziej motywują nas do działania.

Dziś zatrudniamy ponad 700 osób, które pracują w naszym biurze i w sieci sklepów w całej Polsce. Pierwszy sklep z logo Solar został otwarty w 1998 r. a obecnie sieć tworzy 63 własnych sklepów firmowych, 16 placówek franczyzowych oraz 51 sklepów partnerskich. Współpracujemy również z 9 partnerami z zagranicy i mamy 1 placówkę franczyzową zlokalizowaną w Niemczech. I na tym wcale nie poprzestajemy, jest bowiem jeszcze wiele miast, których mieszkanki chcielibyśmy ubierać.Bez względu na zmieniające się trendy i warunki rynkowe, nasze idee pozostają niezmienne. Na pierwszym miejscu stawiamy rozwój, zarówno marki, jak i naszych pracowników. Tylko przez zapewnienie bezpieczeństwa pracy i możliwości osobistego rozwoju, może powstać twórcza atmosfera.