PŁATNOŚCI

Należność za towar oraz koszt dostarczenia mogą być regulowane na kilka sposobów określonych Regulaminem Sprzedaży i Relacji z Klientem:

  • Zwykłym przelewem na rachunek bankowy – W przypadku płatności realizowanej zwykłym przelewem bankowym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy, który wskazany został Klientowi w e-mailu będącym potwierdzeniem zamówienia. W tytule przelewu należy zawrzeć numer zamówienia. 

            W przypadku gdy rach. bankowy sprzedawcy nie został uznany kwotą należności w ciągu 2 dni roboczych od dnia zatwierdzenia zamówienia, umowa między Klientem a Sprzedawcą ulega rozwiązaniu.

  • PayPo - płatność odroczona, z możliwością opłacenia zamówienia w serwisie Paypo po 30 dniach od dnia złożenia zamówienia, lub rozbicia zapłaty na 4 wygodne raty. Przy wyborze tej metody płatności Klient zostaje przekierowany na stronę PayPo, gdzie po uzupełnieniu wymaganych danych system dokonuje weryfikacji transakcji. Więcej szczegółów dotyczących tej opcji płatności dostępnych jest tutaj: https://www.paypo.pl/  . Na realizację płatności w serwisie PayPo oczekujemy do 60 min od złożenia zamówienia. Po tym czasie nastąpi anutomatyczna anulacja zamówienia.
  • Rozliczenia transakcji kartą kredytową i szybkim przelewem internetowym przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay ( http://www.dotpay.pl ). Na realizację płatności w serwisie Dotpay oczekujemy do 60 min od złożenia zamówienia. Po tym czasie nastąpi anutomatyczna anulacja zamówienia.
  • Gotówką do rąk kuriera (przy wyborze opcji dostawy za pobraniem).
  • W sklepie stacjonarnym, przy użyciu wszytskich dostępnych tam metod płatności (gotówką, kartą płatniczą lub bonem podarunkowym Solar) , przy wyborze opcji dostawy i płatności w sklepie.

Klient dokonuje wyboru jednej z form płatności w trakcie składania zamówienia, zaznaczając odpowiednie opcje w formularzu.
Oferowane opcje płatności mogą ulec zmianie zgodnie z informacjami zawartymi w Regulaminie Sprzedaży i Relacji z Klientem.

Slava Yurthev Copyright