Płatności
PŁATNOŚCI

Należność za towar oraz koszt dostarczenia mogą być regulowane na kilka sposobów określonych Regulaminem Sklepu Internetowego Solar:

Zwykłym przelewem na rachunek bankowy – W przypadku płatności realizowanej zwykłym przelewem bankowym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy, który wskazany został Klientowi w e-mailu będącym potwierdzeniem zamówienia. W tytule przelewu należy zawrzeć numer zamówienia.
W przypadku gdy rachunek bankowy sprzedawcy nie został uznany kwotą należności w ciągu 2 dni roboczych od dnia zatwierdzenia zamówienia umowa zawarta między Klientem a Sprzedawcą ulega rozwiązaniu.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i szybkim przelewem internetowym przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay ( http://www.dotpay.pl ) oraz Sofort Banking ( https://www.sofort.com ). W przypadku gdy rachunek bankowy sprzedawcy nie został uznany kwotą należności w ciągu 2 dni roboczych od dnia zatwierdzenia zamówienia umowa zawarta między Klientem a Sprzedawcą ulega rozwiązaniu.

Gotówką do rąk kuriera (przy wyborze opcji dostawy za pobraniem).

  1. Klient dokonuje wyboru jednej z form płatności w trakcie składania zamówienia, zaznaczając odpowiednie opcje w formularzu.
  2. Oferowane opcje płatności mogą ulec zmianie zgodnie z informacjami zawartymi w Regulaminie Sklepu Internetowego .