Założenia programu stałego klienta
ZAŁOŻENIA PROGRAMU STAŁEGO KLIENTA SOLAR

 

  1. Data rozpoczęcia Programu: 10 lipca 2015 r. w Sklepach Firmowych Solar z bieżącą kolekcją i w Sklepach Franczyzowych Solar, zlokalizowanych na terenie Polski.
  2. W celu przystąpienia do Programu, należy wypełnić Formularz przystąpienia do Programu Stałego Klienta Solar, dostępny w Sklepach Firmowych Solar z bieżącą kolekcją i w Sklepach Franczyzowych Solar, zlokalizowanych na terenie Polski, z wyłączeniem Sklepu Internetowego Solar.
  3. Po zapisaniu się do Programu Uczestnik otrzyma Kartę Stałego Klienta, na której może gromadzić punkty za zakup towarów z bieżącej kolekcji w regularnej cenie, nie objętych przeceną ani promocją, dostępnych w Sklepach Firmowych Solar, w Sklepie Internetowym i w Sklepach Franczyzowych Solar zlokalizowanych na terenie Polski.
  4. Udział w Programie daje możliwość uzyskania Rabatu o wartości 100 złotych, przyznawanego za: jednorazowy zakup o wartości 1000 złotych (1000 pkt.) lub za skumulowane zakupy zrealizowane w ciągu 6 miesięcy na łączną kwotę 1500 złotych (1500 pkt.);
  5. Rabat ważny jest przez 6 miesięcy od dnia jego otrzymania i może zostać zrealizowany od kolejnych zakupów w Sklepach Firmowych Solar z bieżącą kolekcją i w Sklepach Franczyzowych Solar, zlokalizowanych na terenie Polski, z wyłączeniem Sklepu Internetowego Solar.
Slava Yurthev Copyright