Klub Solar

Dołącz do Klubu SOLAR – dziel z nami emocje. Nasz najważniejszy cel to:  zadowolona, dobrze ubrana kobieta, która ceni klasykę i jest otwarta na nowości, czym mobilizuje nas do ciągłych poszukiwań: sprawia, że do naszej modowej historii konsekwentnie dopisujemy dalsze rozdziały. Bądź częścią naszej opowieści. Dołącz do Klubu stałych klientek/klientów Solar, zbieraj punkty i korzystaj z wyjątkowych benefitów podczas każdych kolejnych zakupów.

 

DLA CZŁONKIŃ/CZŁONKÓW KLUBU SOLAR

ODKRYJ WYJĄTKOWE KORZYŚCI

BONY ZA ZAKUPY


Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na bony rabatowe! Każde wydane 1 zł na modele w cenie regularnej to 1 punkt na Karcie Klubu Solar.

BONY URODZINOWE


Cieszymy się, że jesteś z nami! Nasze lojalne Klientki/nasi lojalni Klienci otrzymują od nas urodzinowy bon na zakupy w SOLAR.

DARMOWA DOSTAWA


Dbamy o dostępność Waszych ulubionych modeli, dlatego członkinie/członkowie Klubu mogą nabyć prawo do darmowych zamówień towaru w sklepach stacjonarnych.

SPECJALNE RABATY


Uzyskaj dostęp do unikalnych promocji, bez potrzeby spełnienia dodatkowych warunków i okazywania kuponów.

PRZERÓBKI KRAWIECKIE


Dopasuj do własnych potrzeb produkty zakupione w cenie regularnej, korzystając z darmowych przeróbek krawieckich.

SOLARepair


Skorzystaj z bezpłatnej naprawy Twojej odzieży.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Do Klubu Solar możesz dołączyć na dwa sposoby: on-line, za pośrednictwem strony www.solar.com.pl lub podczas wizyty w jednym z naszych sklepów stacjonarnych.


ODWIEDŹ STRONĘ www.solar.com.pl

JAK PRZYSTĄPIĆ DO KLUBU SOLAR ON-LINE?

PODCZAS REJESTRACJI KONTA W E-SKLEPIE

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego https://www.solar.com.pl/customer/account/create/ zaznacz opcję "Chcę dołączyć do Klubu Solar" oraz zaznacz odpowiednią zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

PO ZALOGOWANIU DO KONTA KLIENTKI/KLIENTA W E-SKLEPIE

Masz konto w e-sklepie i chcesz przystąpić do Klubu Solar? Wejdź w zakładkę MOJE KONTO (dostępna jest do zalogowaniu) oraz kliknij w button "UTWÓRZ NOWĄ KARTĘ KLUBU SOLAR".

POŁĄCZ KARTĘ KLUBU SOLAR Z KONTEM W E-SKLEPIE

Jeśli posiadasz już kartę dodaj ją do zakładki MOJE KONTO, klikając w "POŁĄCZ KARTĘ FIZYCZNĄ Z KONTEM" i ciesz się benefitami również podczas zakupów online (Warunkiem powiązania Karty Klubu Solar z kontem w e-sklepie jest wpisanie takiego samego adresu e-mail dla obu kont).

DOŁĄCZ PODCZAS WIZYTY W SKLEPIE

JAK PRZYSTĄPIĆ DO KLUBU SOLAR PODCZAS WIZYTY W SKLEPIE?

PRZYSTĄP DO KLUBU SOLAR W SKLEPIE STACJONARNYM

Odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych i wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptuj Regulamin. Odbierz od Sprzedawczyni/Sprzedawcy Twoją nową Kartę Klubu Solar.

POMOC

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Zajrzyj do naszej pomocy.

ZAMÓW I ODBIERZ

Zamów wybrany produkt podczas wizyty w sklepie, a my dostarczymy go pod wskazany adres.

KARTA PODARUNKOWA

Szukasz pomysłu na prezent?