Klub Solar

Dołącz do Klubu SOLAR – dziel z nami emocje. Nasz najważniejszy cel to:  zadowolona, dobrze ubrana kobieta, która ceni klasykę i jest otwarta na nowości, czym mobilizuje nas do ciągłych poszukiwań: sprawia, że do naszej modowej historii konsekwentnie dopisujemy dalsze rozdziały. Bądź częścią naszej opowieści. Dołącz do Klubu stałych klientek Solar, zbieraj punkty i korzystaj z wyjątkowych benefitów podczas każdych kolejnych zakupów.

 

DLA CZŁONKÓW KLUBU SOLAR

ODKRYJ WYJĄTKOWE KORZYŚCI

BONY ZA ZAKUPY


Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na bony rabatowe! Każde wydane 1 zł na modele w cenie regularnej to 1 punkt na Karcie Klubu Solar.

BONY URODZINOWE


Cieszymy się, że jesteś z nami! Nasze lojalne Klientki otrzymują od nas urodzinowy bon na zakupy w SOLAR.

DARMOWA DOSTAWA


Dbamy o dostępność Waszych ulubionych modeli, dlatego członkowie Klubu mogą nabyć prawo do darmowych zamówień towaru w sklepach stacjonarnych.

SPECJALNE RABATY


Uzyskaj dostęp do unikalnych promocji, bez potrzeby spełnienia dodatkowych warunków i okazywania kuponów.

PRZERÓBKI KRAWIECKIE


Dopasuj do własnych potrzeb produkty zakupione w cenie regularnej, korzystając z darmowych przeróbek krawieckich.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych i wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptuj Regulamin. Odbierz od Sprzedawcy Twoją nową Kartę Klubu Solar i ciesz się licznymi benefitami dla członków Klubu!

Wyświetl zakładkę MOJE KONTO w sklepie internetowym Solar, gdzie do konta możesz dodać już istniejącą Kartę Klubu Solar lub utworzyć nową (Ważne! warunkiem powiązania Karty Klubu Solar z kontem w e-sklepie jest zdefiniowanie takiego samego adresu e-mail dla obu kont).

 

POMOC

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Zajrzyj do naszej pomocy.

ZAMÓW I ODBIERZ

Zamów wybrany produkt podczas wizyty w sklepie, a my dostarczymy go pod wskazany adres.

KARTA PODARUNKOWA

Szukasz pomysłu na prezent?