O marce

Nieustanna zmiana i potrzeba stawiania sobie nowych wyzwań są wpisane w charakter marki SOLAR. Żadna firma nie mogłaby przetrwać nie poddając się zmianom, nie podążając za tym, co oferuje nowy świat. Wyzwaniem jest nadanie tym zmianom indywidualnego charakteru, pozostanie sobą. Tym co nas wyróżnia na tle innych firm modowych to jakość i indywidualność, które przekładają się na wszystkie podejmowane przez nas działania: we wzornictwie, kreowaniu wizerunku, obsłudze klientki/klienta, w codziennej pracy.

FIRMA

NATURALNIE SOLIDARNI

Nieustanna zmiana i potrzeba stawiania sobie nowych wyzwań są wpisane w charakter marki SOLAR. Wyzwaniem jest nadanie zmianom indywidualnego charakteru, pozostanie sobą. Tym co nas wyróżnia na tle innych firm modowych to jakość i  indywidualność, które przekładają się na wszystkie podejmowane przez nas działania: we wzornictwie, kreowaniu wizerunku, obsłudze klientki/klienta, w codziennej pracy.

Dziś tworzymy miejsca pracy dla ponad 700 osób. Zarządzamy siecią ponad 60 salonów własnych, 16 placówek franczyzowych oraz 48 sklepów partnerskich. Współpracujemy również z 10 partnerami z zagranicy i mamy 1 placówkę franczyzową zlokalizowaną w Niemczech.

 

SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI

Poznaj filary realizowanej przez nas polityki społecznie odpowiedzialnej firmy.

SKLEPY

Sieć sklepów Solar na terenie Polski to 63 sklepy własne, 16 placówek franczyzowych i 49 sklepów partnerskich.

KULTURA PRACY

Jesteśmy rozbudowaną i nowoczesną firmą, która stawia na rozwój talentów i ścieżki kariery wewnętrznej.