JAK TO DZIAŁA?


  1. Składając zamówienie, wybierasz PayPo jako metodę płatności.
  2. Po podsumowaniu zamówienia i zatwierdzeniu go przez kliknięcie “Zamawiam i Płacę” zostajesz przekierowany do serwisu PayPo.
  3. Wpisz kod SOLAR30 po przekierowaniu na stronę płatności PayPo. Kod przeznaczony jest tylko dla nowych klientów, którzy korzystają z płatności Paypo po raz pierwszy.
  4. Wybierz spłatę zamówienia kodem promocyjnym i zapłać 30 zł mniej. Od momentu złożenia zamówienia masz 30 dni na jego opłacenie.

Akcja z kodem promocyjnym trwa od 04.04.2024 do 30.04.2024 r., pula kodów: 1000, kod: SOLAR30 o wartości 30 zł. Kod łączy się z innymi promocjami w sklepie. Z kodu promocyjnego mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci/klientki korzystający z usługi "Zapłać za 30 dni". Szczegóły w Regulaminie usługi “Zapłać za 30 dni” na paypo.pl"

  JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

   Zamówienie możesz opłacić w dowolnym momencie w ciągu 30-dniowego okresu odroczenia płatności. Dane do dokonania spłaty dostępne są w mailu potwierdzającym transakcję oraz w wiadomościach przypominającym o zbliżającym się terminie spłaty. Możesz zrobić to również z poziomu Panelu Klienta (na stronie paypo.pl oraz w aplikacji mobilnej), gdzie znajdziesz także dodatkowe informacje (np. listę wszystkich transakcji czy aktualny limit zakupowy).

    DO KIEDY MUSZĘ SPŁACIĆ TRANSAKCJĘ?

     

    Masz aż 30 dni na spłatę swojego zamówienia. O zbliżającym się terminie spłaty PayPo przypomni Ci za pośrednictwem SMS i wiadomości e-mail.

     

    CO SIĘ STANIE JEŚLI ZWRÓCĘ ZAMÓWIENIE?

    Po prostu nie zapłacisz. Twoja transakcja zostanie anulowana w naszym systemie, a Paypo wyśle do Ciebie wiadomość e-mail z informacją o anulacji całego zamówienia lub jego części.

    POMOC

    Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Zajrzyj do naszej pomocy.

    ZWROTY i REKLAMACJE

    Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu i odesłać go w ciągu 14 dni.

    DOSTAWA

    Zamawiaj online lub podczas wizyty w sklepie, a my dostarczymy Twoje zakupy pod wskazany adres!