Zapłać za 30 dni z PayPo

Zrób zakupy już dziś i zapłać za nie nawet za 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów.

JAK TO DZIAŁA?

 1. Składając zamówienie, wybierasz PayPo jako metodę płatności.
 2. Po podsumowaniu zamówienia i zatwierdzeniu go przez kliknięcie “Zamawiam i Płacę” zostajesz przekierowany do serwisu PayPo.
 3. Na stronie PayPo podajesz swoje podstawowe dane (m.in. PESEL i numer telefonu), na podstawie których dostajesz decyzję o odroczeniu. Potwierdzasz transakcję kodem SMS.
 4. PayPo opłaca Twoje zamówienie w naszym sklepie, a my wysyłamy do Ciebie produkty zgodnie z wybraną metodą dostawy.
 5. Od momentu złożenia zamówienia masz 30 dni na jego opłacenie. Możesz też dokonać zwrotu zamówienia w ciągu 14 dni od zakupu - wówczas nie poniesiesz kosztów w żadnym momencie.

Usługa jest dostępna dla nowych klientów PayPo. Informacja nie stanowi oferty. Szczegóły w Regulaminie usługi “Zapłać za 30 dni” dostępnym na www.paypo.pl. Klienci PayPo po spłaceniu jednej transakcji w całości, zaczynają korzystać z usług, które umożliwiają spłatę zamówienia w ciągu 30 dni lub w ratach. Sprawdź.

  JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

   Zamówienie możesz opłacić w dowolnym momencie w ciągu 30-dniowego okresu odroczenia płatności. Dane do dokonania spłaty dostępne są w mailu potwierdzającym transakcję oraz w wiadomościach przypominającym o zbliżającym się terminie spłaty. Możesz zrobić to również z poziomu Panelu Klienta (na stronie paypo.pl oraz w aplikacji mobilnej), gdzie znajdziesz także dodatkowe informacje (np. listę wszystkich transakcji czy aktualny limit zakupowy).

    DO KIEDY MUSZĘ SPŁACIĆ TRANSAKCJĘ?

     

    Masz aż 30 dni na spłatę swojego zamówienia. O zbliżającym się terminie spłaty PayPo przypomni Ci za pośrednictwem SMS i wiadomości e-mail.

     

    CO SIĘ STANIE JEŚLI ZWRÓCĘ ZAMÓWIENIE?

    Po prostu nie zapłacisz. Twoja transakcja zostanie anulowana w naszym systemie, a Paypo wyśle do Ciebie wiadomość e-mail z informacją o anulacji całego zamówienia lub jego części/

    POMOC

    Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Zajrzyj do naszej pomocy.

    ZWROTY i REKLAMACJE

    Produkt nie spełnił Twoich oczekiwań? Możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu i odesłać go w ciągu 14 dni.

    DOSTAWA

    Zamawiaj online lub podczas wizyty w sklepie, a my dostarczymy Twoje zakupy pod wskazany adres!