Zespół

.

Solar to ponad 30 lat historii i nieustannych zmian. Jedno pozostaje niezmienne: nasz zespół tworzą zaangażowani ludzie, którym przyświecają zbieżne wartości. Branża, w której działamy, ciągle przyspiesza – podejmujemy kolejne wyzwania takie jak rozwój mediów społecznościowych czy rozbudowa działań logistycznych. W obliczu tych wyzwań, największą motywacją są nasze pracownice mające/ nasi pracownicy mający wielki zapał do pracy i silnie identyfikujący się z firmą. Na pierwszym miejscu stawiamy rozwój, zarówno marki, jak i naszych pracownic/pracowników. Wierzymy, że tylko przez zapewnienie bezpieczeństwa pracy i możliwości osobistego rozwoju, może powstać twórcza atmosfera. Poznaj nasze historie i dołącz do nas.

 

Chętnie dzielimy się informacjami ze świata Solar. Jeśli chcesz poznać nas lepiej obserwuj nasze profile społecznościowe:

PRACA ZESPOŁOWA

Doradzam Klientkom, jak wybrać stylizacje, służę radą i wsparciem dla zespołu; jako dekorator dbam o układ szaf, gablot i manekinów .Praca na stanowisku Doradcy Klienta to dla mnie zaszczyt, prestiż  i duma.

ANNA

Doradczyni Klienta, w Solar od 2013 r.

KREATYWNOŚĆ

Rozwój i udział w nowych projektach w dużej mierze decydują o moim długim stażu pracy. Kolejne zadania, przyjazna atmosfera i otoczenie ambitnych ludzi bardzo mnie motywują. Wartością dodaną jest bliskość trendów i mody czyli przeplatanie się obowiązków zawodowych z moją pasją.

RENATA

Menedżerka ds. Regionu, w Solar od 1999r.

Zarządzam systemem klasy ERP i innymi systemami technologii internetowej.. Podczas wdrażania systemu ERP, miałem możliwość współtworzenia wielu procesów wspierających i usprawniających funkcjonowanie łańcucha dostaw i pracę magazynu – to było bardzo budujące doświadczenie.

PAWEŁ

Kierownik ds. Dystrybucji Towaru, w Solar od 2008r.

ZMIANA

Organizuję i koordynuję pracy 24 osobowego zespołu, który zajmuje się dystrybucją do sklepów własnych i kontrahentów sieci zewnętrznej towaru produkowanego zagranicą. Za swój sukces uważam awans na obecne stanowisko i godzenie pracy z macierzyństwem.

AGNIESZKA

Kierowniczka Działu Kolekcji Zagranicznej w Magazynie, w Solar od 2001r.

ROZWÓJ

ATMOSFERA

To dla mnie duża satysfakcja, że obecnie kieruję sklepem, w którym w 2008 roku zaczęłam moją przygodę z SOLAR. Zadowolenie Klientów z obsługi, ich wieloletnie zaufanie i fakt że mogę spełniać się zawodowo, równocześnie godząc pracę z macierzyństwem są dodatkowymi powodami o dumy.

MONIKA

Menedżerka Sklepu, w Solar od 2008r.

RÓWNOWAGA

Do Solar trafiłem w roku 1995 jako student. W roku 1997 zaproponowano mi pracę w pełnym wymiarze i  tak zostało po dziś dzień. Byłem świadkiem i uczestnikiem rozwoju firmy Solar, od małej firmy odzieżowej, aż po znanego i cenionego  producenta odzieży damskiej.

JAKUB

Jakub

Specjalista ds. floty, w Solar od 1995r.

Sukcesem zawodowym jest ciągły samorozwój. Nieważne, jak nazywa się stanowisko, ważne co i jak się wykonuje. Odpowiadam za wizerunek sklepów w sieci, aranżację przestrzeni sklepów. Wyzwaniem jest wielość zadań, ale dzięki temu sprawdzam samą siebie.

ANETA

Menedżerka Działu Visual Merchandisingu, w Solar od 2006r.

KOMPETENCJE

Jako mama trójki dzieci jestem dumna z łączenia pracy i codziennych obowiązków. Prowadzę projekty od ich powstania do produkcji. Mierzę się z nieprzewidywalnością zdarzeń w procesie produkcyjnym i rozwiązywaniem ich we współpracy z innymi.

ANITA

Starsza Specjalistka ds. Produkcji, w Solar od 2005r.

DOŚWIADCZENIE

Projektuję rzeczy, który następnie stają się częścią kolekcji Solar na dany sezon. Cenię sobie ludzi z którymi pracuję, dobrą atmosferę, kreatywność, możliwość tworzenia, rozwoju  i samodoskonalenia. Moim sukcesem jest zdobyte doświadczenia Projektanta odzieży i dodatków, a także godzenie życia prywatnego z zawodowym.

ANNA

Starsza Projektantka, w Solar od 2008r.

KREATYWNOŚĆ

SPRZEDAWCZYNI/SPRZEDAWCA

To osoba aktywnie uczestnicząca w obsłudze klienta (będąca zarówno sprzedawczynią/sprzedawcą jak i doradczynią/doradcą klienta), współpracująca z całym zespołem sklepu, dbająca o wygląd i wystrój sklepu.

O MARCE

Nasza historia sięga 1989 roku, w którym to trzech współwłaścicieli przekuło inspiracje w stworzenie marki modowej.

KULTURA PRACY

Jesteśmy rozbudowaną i nowoczesną firmą, która stawia na rozwój talentów i ścieżki kariery wewnętrznej.

OFERTY PRACY

Poszukujemy entuzjastycznych osób, by wspólnie z nami zdobywały doświadczenia i budowały coraz lepszy wizerunek marki.